w

Echo serca – nie będzie nowych odcinków serialu?

000a8ndz5w4uw3n3 c122 f4
tvp

W czerwcu część ekip powróciła do pracy na planie stosując reżim sanitarny. Miało to miejsce również w przypadku serialu Echo serca. Aktorzy jednak nie nagrali się zbyt długo, bowiem już po dwóch dniach zdjęciowych otrzymali informacje o zatrzymaniu produkcji. Czy oznacza to koniec serialu Echo serca? Dwaj aktorzy komentują.

echoserca3 655
tvp

Echo serca to medyczny serial oparty na dramatycznych przypadkach o których było głośno w polskich mediach. Otrzymujemy targanych emocjami bohaterów, nieustającą walkę o życie, a to wszystko okraszone wątkami miłości i zazdrości, z gwiazdorską obsadą – Anna Dereszowska, Dorota Segda, Antoni Pawlicki i Przemysław Sadowski.

Produkcja początkowo emitowana była w TVP1, ale później zagościła w TVP2 w wieczornym (najlepszym) paśmie przyciągając przed ekrany satysfakcjonującą liczbę widzów. Echo serca z nowymi odcinkami powrócić miało w jesiennej ramówce, ale prawdopodobnie tak się nie stanie, bowiem TVP zdecydowało się zawiesić zdjęcia do odwołania, czym wywołało falę oburzenia wśród osób zatrudnionych przy tej produkcji.

Poniżej pełen emocji i oburzenia komentarz Antoniego Pawlickiego.

View this post on Instagram

Drodzy widzowie @echosercatvp .. dziś, we wtorek wieczorem zwykle byście zasiadali do oglądania kolejnego odcinka naszego serialu… ale niestety nie usiądziecie, ani dziś ani już prawdopodobnie nigdy😢😢 Z przykrością was informuję, że nie będzie kontynuacji naszego serialu. W czerwcu powróciliśmy na plan podobnie jak wiele polskich seriali w tzw. zaostrzonym rygorze sanitarnym. Co za radość, po trzech miesiącach bez pracy! Niestety dwa dni później dowiedzieliśmy się, że TVP "zawiesza zdjęcia do odwołania"(???) co w praktyce oznacza zakończenie serialu. Nie wiemy czym podyktowana jest decyzja producenta, czyli TVP, bo przecież nasz serial był liderem oglądalności w swoim paśmie! Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz Polski widz nie ma szans na spotkanie z Polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej żeby nie oglądał ich również telewizji i za 2 mld dotacji, które TVP dostała z naszych podatków kupiła dwa rosyjskie seriale… no cóż.. Z żalem się z Wami żegnam i dziękuję, że przez te 2,5 sezonu byliście z nami!!! Chcieliśmy dostarczyć Wam wzruszeń, emocji, rozrywki, czasem stawiać trudne pytania starając się łączyć ludzi w całej Polsce! Bardzo również dziękuję całej ekipie za fantastyczną atmosferę i bezgraniczne oddanie, dzięki czemu Echo Serca zyskało ponad 1,5 mln fanów!!!! #praca #serial #koniec #szkoda #aktor #aktorka #surgery #prawdziwy #szpital @atm_grupa @przemyslaw.sadowski

A post shared by Antoni Pawlicki (@antek_pawlicki) on

A TUTAJ możecie zobaczyć bardzo podobny wpis Przemysława Sadowskiego.

Co o tym sądzicie? Będzie tęsknić za tym serialem?

Źródło: swiatseriali

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tntserie 4blocks cast 1000

4 Blocks – nagradzana saga o berlińskich gangsterach już na HBO GO

aaaabqpypx8pbm8z jzfguqiczkj4fh2zguoeoqp3qlrzzc3avemyrwqmqu4a5colz wquglkrsdtm7h9phsophltj3ronin

Wynonna Earp sezon 4. – jest zwiastun i data premiery