Echo serca – nie będzie nowych odcinków serialu?

}

Data: 2 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

W czerwcu część ekip powróciła do pracy na planie stosując reżim sanitarny. Miało to miejsce również w przypadku serialu Echo serca. Aktorzy jednak nie nagrali się zbyt długo, bowiem już po dwóch dniach zdjęciowych otrzymali informacje o zatrzymaniu produkcji. Czy oznacza to koniec serialu Echo serca? Dwaj aktorzy komentują.

echoserca3 655
tvp

Echo serca to medyczny serial oparty na dramatycznych przypadkach o których było głośno w polskich mediach. Otrzymujemy targanych emocjami bohaterów, nieustającą walkę o życie, a to wszystko okraszone wątkami miłości i zazdrości, z gwiazdorską obsadą – Anna Dereszowska, Dorota Segda, Antoni Pawlicki i Przemysław Sadowski.

Produkcja początkowo emitowana była w TVP1, ale później zagościła w TVP2 w wieczornym (najlepszym) paśmie przyciągając przed ekrany satysfakcjonującą liczbę widzów. Echo serca z nowymi odcinkami powrócić miało w jesiennej ramówce, ale prawdopodobnie tak się nie stanie, bowiem TVP zdecydowało się zawiesić zdjęcia do odwołania, czym wywołało falę oburzenia wśród osób zatrudnionych przy tej produkcji.

Poniżej pełen emocji i oburzenia komentarz Antoniego Pawlickiego.

https://www.instagram.com/p/CCEaKDNMyRP/?utm_source=ig_embed

A TUTAJ możecie zobaczyć bardzo podobny wpis Przemysława Sadowskiego.

Co o tym sądzicie? Będzie tęsknić za tym serialem?

Źródło: swiatseriali

ZOBACZ TEŻ  Star Trek: Discovery - zobaczcie młodego Spocka

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.