Dziewczyna z doświadczeniem powraca na Starz! Zobaczcie materiały promujące 3. sezon

18 marca 2021 | Newsy

Stacja Starz zaprezentowała pierwsze materiały promujące 3. sezon antologicznej serii Dziewczyna z doświadczeniem. Za produkcję serialu odpowiada Steven Soderbergh, który jego fabułę oparł o swój własny film z 2009 roku.

Każdy sezon serialu skupia się na innej dziewczynie, która pomimo dobrego domu decyduje się na zostanie ekskluzywną prostytutką. W trzeciej serii poznamy Iris. Akcja osadzona zostanie w Londynie, w którym to na pierwszy plan wysuwają się nowoczesne technologie. Iris to kobieta specjalizująca się w neurologii, która wejdzie w świat płatnego seksu. To da jej możliwość doświadczania nowych emocji i przeżyć, w czym jak się okazuje można się zatracić…

Za reżyserię i scenariusz 3. sezonu Dziewczyny z doświadczeniem odpowiada Anja Marquardt. W głównej roli Julia Goldani Telles. Sezon ten składa się z 10 epizodów. Jego premiera na Starz już 2 maja 2021 roku.

Poniżej możecie zapoznać się z zwiastunem oraz plakatem nowego sezonu.

Źródło: Comingsoon, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Mare z Easttown – nowy serial HBO Brada Ingelsby'ego z Kate Winslet w roli głównej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram