”Dziewczyna i kosmonauta” – oto zwiastun nowego polskiego serialu science fiction

}

Data: 21 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował teaserową zapowiedź nowego polskiego serialu z gatunku science fiction. Już w przyszłym miesiącu do biblioteki serwisu trafi Dziewczyna i kosmonauta.

Główni bohaterzy serialu to dwaj piloci F-16. Nikodem i Bogdan to przyjaciele konkurujący o serce Marty i o to, który z nich dostanie miejsce i poleci w kosmos. Rywalizację wygrywa Nikodem. Statek którym podróżuje doznaje jednak dziwnej awarii i mężczyzna powraca na Ziemię po 30 latach. Pomimo upływu czasu on nic się nie zmienił. Wszyscy pragną poznać jego tajemnicę wiecznej młodości, podczas gdy Nikodema interesuje tylko Marta.

W rolach głównych Jędrzej Hycnar, Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra. Za kamerą serialu stanął Bartosz Prokopowicz. Dziewczyna i kosmonauta liczy 6 odcinków. Premiera serialu 17 lutego.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Flanagan chce kontynuować Klub Północny

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.