Dziedzictwo Jowisza – z komiksu na ekran. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z tej serialowej produkcji

}

Data: 2 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Autor komiksu Frank Quitely pozwala nam podejrzeć pierwsze oficjalne efekty swojej pracy. Pierwsze materiały dotyczące produkcji Dziedzictwo Jowisza ujrzały właśnie światło dzienne. Zobacz zdjęcia z serialu i podziwiaj, jak unikalne szkice autorstwa Quitely’ego przybierają postać pierwszych kadrów z całkiem nowego serialu, którego premierę na Netflix zaplanowano na 7 maja.

W wideo widzimy jak ożywa najbardziej przerażający czarny charakter tego sezonu – Blackstar. Przedstawiamy Hutcha (Ian Quinlan), syna jednego z najgroźniejszych złoczyńców świata, a także Chloe Sampson (Elena Kampouris), córkę największych superbohaterów. Poznajemy Sheldona Sampsona (Josh Duhamel) we wcieleniu z 1929 r. i spotykamy Brandona (Andrew Horton), który jest jego synem. Następnie widzimy postaci z pierwszego pokolenia superbohaterów: Lady Liberty/Grace Sampson (Leslie Bibb), Utopian/Sheldon Sampson (Duhamel) i Brainwave/Walter Sampson (Ben Daniels).

Pierwsze pokolenie superbohaterów, którzy przez niemal wiek czuwali nad bezpieczeństwem ludzkości, musi teraz przekazać pałeczkę swoim dzieciom. Ciśnienie nieuchronnie rośnie, gdy młodzi superbohaterowie chcą za wszelką cenę udowodnić, na co ich stać i próbują dorównać legendarnej sławie swoich rodziców – i sprostać ich wysokim standardom.

W serialu występują: Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris,  Andrew Horton, Mike Wade i Matt Lanter.

Poniżej pierwsze zdjęcia z serialu.

jl 001
jl 002
jl 003
jl 004
jl 005
jl 006
jl 007
jl 009

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Dziedzictwo Jowisza – żadne dziedzictwo nie trwa wiecznie – zobaczcie zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.