w

Dzicz – Amazon odnawia serial na 2. sezon

the wilds amazon prime e1608569956527
fot. amazon

Amazon po niecałych dwóch tygodniach od debiutu serialu Dzicz (z ang. The Wilds) odnawia go na drugi sezon. Produkcja ta opowiada o grupie nastolatek, które muszą przetrwać na bezludnej wyspie.

Serial ukazuje nam grupę nastolatek pochodzących z całkowicie odmiennych środowisk, które po katastrofie lotniczej uwięzione zostają na bezludnej wyspie. Aby przeżyć muszą nauczyć się współpracować, co nie będzie łatwe, bowiem ich odmienność powoduje ciągłe sprzeczki. Z czasem jednak dowiadują się o sobie coraz więcej, poznają swoje tajemnice i traumy. Jak się jednak okaże ich umiejscowienie nie jest jednak przypadkowe, bowiem dziewczyny nie trafiły wcale na wyspę przypadkiem…

Poniżej wpis z oficjalnym ogłoszeniem.

W obsadzie serialu znajdują się Sarah Pidgeon, Mia Healey, Jenna Clause, Erana James, Reign Edwards, Helena Howard, Shannon Berry i Sophia Ali. Za The Wilds odpowiada Sarah Streicher. Produkcję wyreżyserowała Susanna Fogel.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 12

Giń, 2020! – Netflix przedstawia ciekawy mockument

gf hhng sgdu rblt krolowa pieknosci 664x442 nocrop

Królowa piękności – nowy rosyjski serial zawita do TVP2