Dzicz – Amazon odnawia serial na 2. sezon

}

Data: 22 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Amazon po niecałych dwóch tygodniach od debiutu serialu Dzicz (z ang. The Wilds) odnawia go na drugi sezon. Produkcja ta opowiada o grupie nastolatek, które muszą przetrwać na bezludnej wyspie.

Serial ukazuje nam grupę nastolatek pochodzących z całkowicie odmiennych środowisk, które po katastrofie lotniczej uwięzione zostają na bezludnej wyspie. Aby przeżyć muszą nauczyć się współpracować, co nie będzie łatwe, bowiem ich odmienność powoduje ciągłe sprzeczki. Z czasem jednak dowiadują się o sobie coraz więcej, poznają swoje tajemnice i traumy. Jak się jednak okaże ich umiejscowienie nie jest jednak przypadkowe, bowiem dziewczyny nie trafiły wcale na wyspę przypadkiem…

Poniżej wpis z oficjalnym ogłoszeniem.

W obsadzie serialu znajdują się Sarah Pidgeon, Mia Healey, Jenna Clause, Erana James, Reign Edwards, Helena Howard, Shannon Berry i Sophia Ali. Za The Wilds odpowiada Sarah Streicher. Produkcję wyreżyserowała Susanna Fogel.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Castle Rock sezon 2. - ogłoszono datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.