Przeczytano:

Dżentelmeni – po filmie przyszedł czas na serial!

02 10 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Zeszłoroczny film Dżentelmeni, który osiągnął kinowy sukces, teraz będzie serialem. Nad projektem pracuje reżyser Guy Ritchie i Miramax TV.

Wychodzi na to, że historia zatoczyła koło, bowiem film Dżentelmeni początkowo miał być właśnie serialem, ale stworzono film. Teraz na jego bazie powstanie produkcja telewizyjna.

Film opowiadał o Mickey Pearsonie, Amerykaninie, który zbudował w Anglii narkotykowe imperium i chce się wycofać z rynku. Rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

W serial zaangażowani będą producenci oryginalnego filmu tj. Ivan Atkinson i Marn Davies. Guy Ritchie napisze scenariusz i wyreżyseruje projekt. Szczegóły jego fabuły jak na razie owiane są tajemnicą.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również