w

Dżentelmeni – po filmie przyszedł czas na serial!

tg 05974 02
STX Entertainment

Zeszłoroczny film Dżentelmeni, który osiągnął kinowy sukces, teraz będzie serialem. Nad projektem pracuje reżyser Guy Ritchie i Miramax TV.

Wychodzi na to, że historia zatoczyła koło, bowiem film Dżentelmeni początkowo miał być właśnie serialem, ale stworzono film. Teraz na jego bazie powstanie produkcja telewizyjna.

Film opowiadał o Mickey Pearsonie, Amerykaninie, który zbudował w Anglii narkotykowe imperium i chce się wycofać z rynku. Rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

W serial zaangażowani będą producenci oryginalnego filmu tj. Ivan Atkinson i Marn Davies. Guy Ritchie napisze scenariusz i wyreżyseruje projekt. Szczegóły jego fabuły jak na razie owiane są tajemnicą.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mandalorian 650x365

The Mandalorian sezon 2. – nowy plakat produkcji!

5ea6f47638bf23129530e7b0

Army of the Dead: Lost Vegas – Netflix dołącza nowych aktorów do głosowej obsady anime