Dune: The Sisterhood – powstanie serial na podstawie powieści Franka Herberta!

11 czerwca 2019 | Newsy

Obecnie powstaje film pełnometrażowy opowiadający o świecie Diuny, ale to nie jedyny projekt oparty na powieści Herberta. Za oba odpowiedzialny jest Denis Villeneuve.

Serial ten nie ma łączyć się z filmem. Powstaje on dla nowej platformy streamingowej WarnerMedia, która ma otworzyć się na widzów jeszcze w tym roku. Fabuła serialu ma skupić się na silnych kobietach o nadnaturalnie rozwiniętych umiejętnościach psychicznych i fizycznych, które są członkami zakonu Bene Gesserit.

Villeneuve będzie reżyserem pilotażowego odcinka, a scenariusz napisze Jon Spaihts. Fabułę serialu wybrał sam Villeneuve, bowiem jak mówi, zakon Bene Gesserit zawsze go fascynował.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Preacher - recenzja 3. sezonu, czyli Jesse'ego powrót do przeszłości

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!