Drugi zwiastun Halo!

}

Data: 15 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Paramount opublikował drugi oficjalny zwiastun serialu Halo, który zmierza na platformę Paramount+. Produkcja ta opiera się na kultowej serii gier na Xboxa.

Akcja Halo przeniesie nas do XXVI wieku. Poznamy przygody Master Chiefa (Pablo Schreiber), cybernetycznie ulepszonego żołnierza znanego jako Spartanin. Broni on ludzkości przed rozkazami wydawanymi przez Dowództwo Kosmiczne ONZ.

W obsadzie są także Natasha McElhone jako dr Halsey, błyskotliwa twórczyni Spartan oraz Jen Taylor jako Cortana, system zaawansowanej sztucznej inteligencji będący potencjalnym kluczem do przetrwania rasy ludzkiej.

Halo promowane jest jako epicki dramat ukazujący wielki konflikt między ludzkością a obcymi znanymi jako Przymierze. Produkcja splata głęboko zarysowane osobiste historie z akcją, przygodą i bogato wyrażoną wizją przyszłości.

Premiera pierwszego 9-odcinkowego sezonu Halo już 24 marca 2022 roku. Serial otrzymał już zielone światło na kontynuację.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Jeb Stuart scenarzystą serialu Assassin's Creed?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.