Drugi sezon serialu Pernille już dostępny na Viaplay

}

Data: 28 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Pierwszy sezon serialu o Pernille – bohaterce, która w odróżnieniu od większości kobiecych postaci pokazywanych w filmach i serialach, zachwyca normalnością i naturalnością, oczarował widzów i krytyków z całego świata. Wielu fanów z zapartym tchem oczekiwało na kolejne historie z nieidealnego życia bohaterki. Wielokrotnie nagradzane dzieło Henriette Steenstrup powraca z nowym sezonem, który ukazał się wczoraj, tj. 27 lutego na platformie streamingowej Viaplay. W nowej serii widzowie będą mogli śledzić nowe wyzwania, przed którymi staną Pørni i jej rodzina.

Ta produkcja od początku przedstawiała życie zwyczajnej kobiety, bez patrzenia przez różowe okulary. Nie wszystko zawsze jest kolorowe, zwłaszcza dla ciężko doświadczonej samotnej matki, opiekującej się dorastającymi córkami, ojcem przechodzącym przez kryzys wieku średniego i nastoletnim siostrzeńcem, cierpiącym z powodu śmierci matki. Pernille łączy skomplikowane życie prywatne z pracą w ośrodku socjalnym.

picture1
fot. viaplay

Nowy sezon rozpoczyna się kilka miesięcy po zakończeniu poprzednich wątków. Pernille ciągle jest w żałobie po śmierci siostry. Jednocześnie musi zmierzyć się z faktem, że jej były partner Bjørnar spodziewa się dziecka ze swoją nową kobietą. Pernille rozpoczyna walkę o samą siebie i o to, kim chce się stać. Musi w związku z tym pogodzić swoje ambicje z potrzebami córek.

Podczas tego sezonu zobaczymy również występ komika Odda-Magnusa Williamsona, który wcieli się w rolę… zbyt idealnego mężczyzny. W nowym sezonie nie zabraknie również gwiazd pierwszej części serialu, czyli Nilsa Ole Oftebro, wcielającego się w postać ojca głównej bohaterki, przyjaciółek Pernille, czyli Ulrikke Hansen Døvigen i Agnes Kittelsen, a także całej reszty aktorów: Henrika Mestada, Jana Gunnara Røise, Gunnara Eirikssona, Deniza Kaya, Vivild Marie Falk Berg, Ebby Jacobsen Öberg i Jona Ranesa.

Źródło: Viaplay

ZOBACZ TEŻ  She-Hulk – Ginger Gonzaga dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.