Drugi sezon ”Sandmana” to nie sezon…?

}

Data: 18 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Sandman to udany serial Netflix powstały na bazie komiksowej serii Neila Gaimana. W zeszłym roku po premierze pierwszego sezonu otrzymał on odnowienie na kontynuację. Jak mówią twórcy na razie nie należy nazywać jej drugim sezonem.

Nie należy używać terminologii ”drugiego sezonu”, a raczej powinniśmy nowe odcinki nazywać ”kontynuacją świata Sandmana”.

Netflix celowo nie nazwał tego 2. sezonem. Serial nie ma określonej jeszcze swojej formy. Nie znana jest także liczba nowych odcinków. Dopóki nic się nie wyjaśni, nikt nie nazywa tego co będzie powstawać drugim sezonem – powiedział Mason Alexander Park, który w serialu wciela się w Pożądanie.

W sieci zawrzało. Fani spekulują, że twórcy mogą chcieć nazywać kolejne serie Sandamana ”tomami” zamiast ”sezonami”.

Zdjęcia do nowych epizodów rozpocząć mają się latem tego roku.

Sandman, to Sen potężny kosmiczny władca kontrolujący sny i koszmary, który zostaje pojmany i uwięziony na całe stulecie. Gdy w końcu odzyskuje wolność wyrusza przez różne światy i osie czasu, aby naprawić chaos jaki wywołała jego nieobecność. W tytułowej roli Tom Sturridge.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Człowiek kontra pszczoła – Rowan Atkinson będzie toczył walkę z owadem! Zobacz zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.