Drodzy biali! sezon 4. zamówiony! Będzie finał serii!

3 października 2019 | Newsy

Drodzy biali! to amerykański serial Netflixa łączący w sobie elementy komedii i dramatu, który po uznanych trzech sezonach doczekał się zamówienia na czwarty i ostatni.

Produkcja jest luźną adaptacją powieści Dear White People autorstwa Justina Simiena, który również odpowiada za serial.

Drodzy biali! porusza trudny problem jakim jest dyskryminacja rasowa. Grupa czarnoskórych studentów, która uczy się na elitarnym uniwersytecie, zmaga się z problemami społecznymi i podziałem rasowym.

Dotychczasowe trzy sezony dostępne są na Netflixie. 10-odcinkowy sezon czwarty zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Top 10 najlepszych produkcji 2017 roku według Patryka

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy