Dramat kryminalny Wiedeńska krew powraca z 2. sezonem

}

Data: 19 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Młody angielski lekarz Max Liebermann i detektyw Oskar Rheinhardt powracają z nowymi przygodami i śledztwami w sprawie niepokojących morderstw.

W 2. sezonie zekranizowane zostały trzy kolejne historie zaczerpnięte z bestsellerowych powieści Franka Tallisa. W obsadzie serialu ponownie pojawią się Matthew Beard jako Max Liebermann i Juergen Maurer jako Oskar Rheinhardt. W rolach drugoplanowych zobaczymy Charlene McKenna, Conletha Hilla i Amelię Bullmore. Do obsady dołączyła aktorka Lucy Griffiths, która przejęła stery od Jessiki De Gouw w roli Amelii Lydgate. Lucy znana jest z takich produkcji jak Czysta krew i Kaznodzieja oraz filmów Zimowa opowieść i Stacja szyfrująca.

2. sezon oferuje widzom jeszcze więcej intryg, tajemnic i nietypowych technik śledczych. Akcja serialu toczy się w roku 1907. Tym razem sam Max zostaje wplątany w śledztwo w sprawie morderstwa, gdyż ofiarą jest jedna z jego pacjentek. Badając przyczynę śmierci, Max i Oskar próbują oczyścić reputację lekarza.

wiedenska krew epic drama 3
fot. epic drama

W kolejnym odcinku serialu Wiedeńska krew obaj panowie odwiedzają dzielnicę slumsów, by zbadać sprawę poważnie okaleczonego ciała, które — jak się później okazuje — należało do agenta służb specjalnych. Wprowadza to nowe komplikacje do śledztwa. Oskar podąża śladem anonimowych wiadomości, by sprawdzić, czy pomogą one w rozwiązaniu zagadki morderstwa.

Premierowy odcinek 2. sezonu Wiedeńskiej krwi będzie można obejrzeć w poniedziałek 22 listopada o 21:30 na kanale Epic Drama. Emisja kolejnych dwóch odcinków w poniedziałki o tej samej porze.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Jim Belushi dołącza do obsady Salvage

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.