Dracula – twórcy Sherlocka pracują nad nowym serialem

16 października 2018 | Newsy

j

Steven Moffat i Mark Gatiss, odpowiedzialni za Sherlocka dla BBC, pracują nad nowym serialem. Ich adaptacja Draculi składać się będzie z trzech półtoragodzinnych odcinków.

Serial pokaże w Wielkiej Brytanii BBC One, a w pozostałych krajach Netflix. Autorem książkowego pierwowzoru “Draculi” jest Bram Stoker. Historia hrabiego-wampira z Transylwanii stała się inspiracją dla wielu autorów powieści grozy.

Źródło: ComicBook

ZOBACZ TEŻ  Dracula – nowe zapowiedzi od Netflix i BBC!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram