Dracula – Bang jako słynny hrabia, zobaczcie pierwsze zdjęcia!

5 lipca 2019 | Newsy

Jak wiadomo stacja BBC One i platforma Netflix tworza nową serialową wersję prozy Brama Stokera o najsłynniejszym wampirze w dziejach. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia z tejże produkcji. Możecie je zobaczyć poniżej.

claes bang in dracula tv series
screenrant

W tytułowej roli duński aktor Claes Bang. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się także Lyndsey Marshal, Chanel Cresswell, Lydia West, Sarah Niles, Sofia Oxenham, Paul Brennen oraz Matthew Beard. Za serial odpowiadają Mark Gatiss i Steven Moffat.

Projekt ma składać się z trzech pełnometrażowych odcinków, z których każdy będzie miał swojego reżysera. Jonny Campbell wyreżyseruje pierwszy epizod, Damon Thomas drugi, a Paul McGuigan trzeci.

claes bang from dracula tv show
screenrant

Serial w Polsce dostępny będzie na Netflixie. Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Seriale osadzone w XIX wieku - 14 propozycji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram