Przeczytano:

Dr. Death – zwiastun miniserialu opartego na prawdziwych wydarzeniach

18 05 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Peacock prezentuje zapowiedź swojego miniserialu kryminalnego Dr. Death, którego fabuła opiera się na prawdziwych wydarzeniach. Ukazuje on rzeczywistą historię dr Christopheta Duntscha, który specjalnie okaleczał bądź uśmiercał swoich pacjentów.

Dr Duntsch to wschodząca gwiazda medycznej społeczności w Dallas. Młody, błyskotliwy, charyzmatyczny doktor doskonale odnajdował się w neurochirurgii. Nagle jednak coś się zmieniło. Pacjenci, którzy trafili do niego na stół w celu przeprowadzenia złożonej, ale rutynowej operacji kręgosłupa powracali do domu okaleczeni bądź umiera na stole operacyjnym. Gdy liczba ofiar lekarza zaczęła rosnąć, zainteresowali się nim dwaj chirurdzy oraz młoda prokurator okręgowa. W trójkę postanowili zatrzymać morderczego lekarza.

Serial ukaże nam pokręcony umysł psychopaty i rażące zaniedbania systemu, który powinien chronić chorych i bezbronnych.

W obsadzie serialu znajdują się Joshua Jackson w tytułowej roli, Alec Baldwin jako neurochirurg Robert Henderson, Christian Slater jako chirurg naczyniowy Randall Kirby, AnnaSophia jako prokurator Michelle Shughart i Grace Gummer. Za serial odpowiada Patrick Macmanus.

Premiera serialu Dr. Death latem tego roku. Dokładna data zostanie dopiero podana.

Źródło: slashfilm.com

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również