Dr. Brain – południowokoreański serial zmierza na Apple TV+

26 października 2021 | Newsy

Czy Squid Game rośnie konkurencja? Na platformę Apple TV+ zmierza ciekawa południowokoreańska produkcja Dr. Brain, która zagłębi się w ludzkie wspomnienia.

Fabuła serialu opiera się na popularnym webtoonie, czyli internetowym komiskie autorstwa Hongjacga’sa o tym samym tytule. W roli głównej występuje Lee Sun-Kyun, aktor znany z filmu Parasite.

Główny bohater imieniem Sewon to genialny naukowiec, którego dotknęła straszna tragedia. Doświadczył śmierci najbliższych mu osób. Mężczyzna desperacko stara się odkryć prawdę o ich śmierci. Wykorzystuje do tego technologię. Za pomocą wynalezionego przez siebie urządzenia przeprowadza synchronizację mózgów, celem dostępu do wspomnień zmarłych. W ten sposób szuka wskazówek, które mogą naprowadzić go na jakiś ślad.

Dr. Brain składa się z sześciu odcinków. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Kim Jee-Woon. W obsadzie oprócz wspomnianego wyżej Sun-Kyuna są także Park Hee-Soon, Seo Ji-Hye, Lee Yoo-Young i Lee Jae-Won.

Premiera serialu 4 listopada 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Lab – nowy kryminalny serial zmierza na antenę TVNu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy