downton abbey

Downton Abbey – powstanie kinowa wersja

16 lipca 2018 | Newsy

j

Popularny brytyjski serial trafi na duży ekran. Studio mające na swoim koncie takie filmowe hity jak Zakochany bez pamięci czy Pianista zaadaptuje Downton Abbey do kinowych realiów.

Prezes wytwórni Focus Features, Peter Kujawski, ogłosił, że powstanie filmowa wersja serialu. Co ciekawe, wystąpi w niej główna obsada poprzedniego Downton Abbey. Zdjęcia rozpoczną się już tego lata. Scenariusz projektu napisał twórca serialu, Julian Fellowes. Będzie on również producentem, obok Garetha Neame i Liz Trubridge. Za kamerą stanie z kolei Brian Percival.

ZOBACZ TEŻ  The Changeling – LaKeith Stanfield gwiazdą nowego horroru Apple TV+

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram