DOTA: Dragon’s Blood – nadchodzi nowa animacja od Netflixa

17 lutego 2021 | Newsy

Netflix w ostatnim czasie w swojej ofercie posiada coraz więcej animowanych seriali. Jedną z najnowszych propozycji jest DOTA: Dragon’s Blood. Produkcja ta opiera się na popularnej grze wideo Dota firmy Valve.

Animacja ta składa się z ośmiu odcinków. Jej premiera na platformie Netflix już 25 marca 2021 roku. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą zapowiedź.

DOTA: Dragon’s Blood ukaże nam losy Daviona, Smoczego Rycerza, którego zadaniem jest ochrona świata. Na swojej drodze spotyka Mirandę, szlachetną księżniczkę. Podczas wykonywania jednej ze swoich tajnych misji wplątany zostaje w wydarzenia, których skali nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić.

Ashley Edward Miller jest producentem wykonawczym i showrunnerem serii. Za animację odpowiada studio MIR.

Źródło: youtube, deadline

ZOBACZ TEŻ  After life powróci z 2. sezonem na Netflix!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram