Doskonały pełny zwiastun serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

}

Data: 14 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon ma rozmach. Widać to na nowym zwiastunie serialu Władca Pierścieni: Pierścienie władzy. Zwiastun daje klimat, czy jednak uda się zachować go całej produkcji?

Fabuła serialu ma zostać osadzona w Drugiej Erze, a więc na co najmniej 3000 tys. lat wcześniej niż wydarzenia z filmowego Władcy Pierścieni. Trwa ona 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona. Wtedy jeszcze w Śródziemiu istniało aż 20 pierścieni mocy, które umieszczone zostały pod opieką elfich królów, krasnoludzkich lordów, śmiertelnych ludzi i czarnego pana.

Serial ukaże nam wiele wątków – od głębin krasnoludzkich kopalni w Górach Mglistych, po politykę elfiego królestwa Lindon, aż do potężnej i przypominającej Atlantydę wyspy Numenor.

Premiera serialu na platformie Amazon 2 września. Produkcja już otrzymała odnowienie na drugi sezon.

Zainteresowani?

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Undone – zwiastun 2. sezonu animacji Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.