w

Doom Patrol sezon 2. – zobaczcie zapowiedź

doom patrol s2 ep1 2 1000
hbo

Nietypowa grupa superbohaterów powraca w zwiastunie drugiego sezonu serialu Doom Patrol. Na Robotmana, Negative Mana, Elasti-Girl, Crazy Jane i Cyborga ponownie czekają szalone i niebezpieczne przygody.

Na Doom Patrol składają się superbohaterowie, których moce związane są z ich straszliwymi doświadczeniami z przeszłości. Każdy z nich przeżył okropny wypadek bądź był poddany eksperymentom. Teraz jako grupa wyrzutków pod wodzą doktora Nilesa Cauldera bronią Ziemi i ludzi. W finale sezonu pierwszego byliśmy świadkami porażki jaka poniósł Pan Nikt, wskutek której członkowie Doom Patrol, oprócz Negative Mana, zostali zmniejszeni i utknęli na torze wyścigowym dla zabawek. Nie mogąc zrobić wiele próbują poradzić sobie z poczuciem bycia zdradzonym, którego doznali od swojego szefa. Udaje im się jednak powrócić do normalnych rozmiarów (co zdradza poniższa zapowiedź). Teraz ponownie muszą stanąć ramię w ramię, aby móc ochronić nową członkinię zespołu – Dorothę Spinner, córkę Nilesa, która posiada tajemnicze i niebezpieczne moce.

W kontynuacji poznamy także dwójkę nowych złoczyńców. Są to The Candlemaker i Red Jack. Premiera nowego sezonu już 25 czerwca br. w USA. U nas odbędzie się ona dzień później. Drugi sezon serialu 26 czerwca br. pojawi się w ofercie HBO GO.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Co słychać w Westeros? Część 2: Niedźwiedź i dziewica cud gra o tron

Co słychać w Westeros? Część 2: Niedźwiedź i dziewica cud (ang. The Bair and the Maiden Fair)

keaton

Hulu produkuje serial o uzależnieniu Ameryki od opioidów