Doom Patrol – rozpoczęto produkcję 3. sezonu

}

Data: 7 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu Doom Patrol. Nietypowa grupa superbohaterów ponownie razem na planie. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu tego serialu.

Serial pierwotnie należał do DC Universe. Niedawno jednak produkcja przeniesiona została do HBO Max i teraz ten serwis odpowiada za trzeci sezon Doom Patrol.

Na Doom Patrol składają się superbohaterowie, których moce związane są z ich straszliwymi doświadczeniami z przeszłości. Każdy z nich przeżył okropny wypadek bądź był poddany eksperymentom. Teraz jako grupa wyrzutków pod wodzą doktora Nilesa Cauldera bronią Ziemi i ludzi.

W finale sezonu pierwszego byliśmy świadkami porażki jaka poniósł Pan Nikt, wskutek której członkowie Doom Patrol, oprócz Negative Mana, zostali zmniejszeni i utknęli na torze wyścigowym dla zabawek. Nie mogąc zrobić wiele próbują poradzić sobie z poczuciem bycia zdradzonym, którego doznali od swojego szefa. Udaje im się jednak powrócić do normalnych rozmiarów. Teraz ponownie muszą stanąć ramię w ramię, aby móc ochronić nową członkinię zespołu – Dorothę Spinner, córkę Nilesa, która posiada tajemnicze i niebezpieczne moce.

W Doom Patrol występują Joivan Wade jako Victor Stone / Cyborg, Brendan Fraser jako Robotman, Matt Bomer jako Negative Man, Timothy Dalton jako Niles Caulder / The Chief, April Bowlby jako Elasti-Woman, Diane Guerrero jako Crazy Jane i Alan Tudyk jako Mr. Nobody.

Trzeci sezon zadebiutować ma jeszcze w tym roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Chinatown – Netflix planuje serialowy prequel filmu z lat 70.!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.