w

Doom Patrol oficjalnie odnowiony na 3. sezon

dm2
dc

Platforma HBO Max, do której przenosi się serial Doom Patrol oficjalnie ogłosiła, iż daje zielone światło na realizację trzeciego sezonu. Nowa seria nie pojawi się już w DC Universe.

Drugi sezon serialu zadebiutował pod koniec czerwca i stał się wielkim hitem platformy HBO Max. Transmitowany był zarówno na tej platformie, jak i na DC Universe.

Na Doom Patrol składają się superbohaterowie, których moce związane są z ich straszliwymi doświadczeniami z przeszłości. Każdy z nich przeżył okropny wypadek bądź był poddany eksperymentom. Teraz jako grupa wyrzutków pod wodzą doktora Nilesa Cauldera bronią Ziemi i ludzi. W finale sezonu pierwszego byliśmy świadkami porażki jaka poniósł Pan Nikt, wskutek której członkowie Doom Patrol, oprócz Negative Mana, zostali zmniejszeni i utknęli na torze wyścigowym dla zabawek. Nie mogąc zrobić wiele próbują poradzić sobie z poczuciem bycia zdradzonym, którego doznali od swojego szefa. Udaje im się jednak powrócić do normalnych rozmiarów. Teraz ponownie muszą stanąć ramię w ramię, aby móc ochronić nową członkinię zespołu – Dorothę Spinner, córkę Nilesa, która posiada tajemnicze i niebezpieczne moce.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

warszawianka borys szyc

Warszawianka – HBO rozpoczęło w Polsce zdjęcia do nowego serialu

tsddoho ec001

Doogie Howser, lekarz medycyny doczeka się żeńskiego rebootu