Doom Patrol – jest nowy plakat oraz teaser produkcji!

}

Data: 7 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Na platformie DC Universe 15 lutego zadebiutuje nowy serial, który powstał na podstawie popularnego komiksu, a już teraz mamy dla Was najnowszy plakat, na którym widać wszystkich głównych bohaterów oraz króciutki teaser z Negative Man’em w roli głównej.

doom patrol s1 group lab final 1157190

Doom Patrol to grupa superbohaterów w skład, której wchodzą Negative Man, Crazy Jane, Elasti-Woman, Robotman i The Chief, czyli dr Niles Caulder. Dołączy do nich Cyborg, który ma dla nich pewną niebezpieczną misję do wykonania, a która to odmieni ich życie na zawsze.

Serial ten jest spin-offem serialu Titans. Wydarzenia w nim rozgrywać się będą po tych, jakie zaprezentowane zostały w tym serialu.

W rolach głównych wystąpią Joivan Wade, Brendan Fraser, Matt Bomer, Timothy Dalton, April Bowlby, Diane Guerrero i Alan Tudyk.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Doom Patrol sezon 2. - zobaczcie zapowiedź

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.