Doogie Howser, lekarz medycyny doczeka się żeńskiego rebootu

}

Data: 14 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Disney+ oficjalnie zamówiła cały sezon rebootu medycznego serialu dla młodzieży emitowanego na przełomie lat 80 i 90. Serial zatytułowany został Doogie Kamealoha, M.D. Jego główną bohaterką będzie 16-letnia dziewczyna o azjatyckiej urodzie.

Akcja serialu rozgrywać będzie się na Hawajach w czasach nam współczesnych. Młoda dziewczyna będzie starała się pogodzić karierę medyczyną z normalnym życiem nastolatki.

Za scenariusz do serialu odpowiadać ma Kourtney Kand. Produkcja skladać ma się z dziesięciu półgodzinnych odcinków. Jej premiera zaplanowana jest na 2021 rok. Zdjęcia rozpocząć mają się jeszcze pod koniec tego roku.

Oryginalny serial opowiadał o niesamowicie uzdolnionym 14-latku, który zdążył skończyć już studia medyczne. Został lekarzem, ale dalej jest również nastolatkiem. Przez 4 sezony śledziliśmy to jak radzi sobie z wymagającym zawodem, chcąc dalej jednak przeżywać beztroskie i radosne chwile z rówieśnikami. W roli głównej wystąpił Neil Patrick Harris.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin: czy Ciri będzie biała?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.