Don’t Look Deeper – co zrobić kiedy całe Twoje życie to kłamstwo. Zwiastun nowego serialu sci-fi od Quibi

}

Data: 22 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Quibi, platforma specjalizująca się w krótkim formach serialowych promuje swój najnowszy thriller science fiction zatytułowany Don’t Look Deeper. Młoda dziewczyna odkrywa, iż nie jest tym kim jej się wydawało, co rujnuje całe jej dotychczasowe życie.

Akcja serialu rozgrywa się w Merced w Kalifornii. Głowna bohaterka to uczennica zbliżająca się do matury, która nie potrafi pozbyć się wrażenia, że coś z nią jest nie tak. W końcu odkrywa, iż nie jest człowiekiem. To uruchamia całą lawinę zdarzeń. Ktoś zaczyna jej szukać, a poszukiwanie prawdy o sobie samej naraża ją na śmiertelne niebezpieczeństwo.

To mroczna opowieść o odkrywaniu samego siebie ukazująca prowokacyjne podejście do tego jak ludzie podchodzą do nowoczesnej technologii.

Za reżyserię odpowiada Catherine Hardwicke, reżyserka filmu Zmierzch. Nad projektem pracował także współtwórca serialu Zagubieni – Jeffrey Lieber. W obsadzie znajdują się Don Cheadle, Emily Mortimer, Helena Howard, Jan Luis Castellanos, Ema Horvath, Kaiwi Lyman, Harvey Zielinski i Belissa Escobedo.

Premiera Don’t Look Deeper już 27 lipca br. na Quibi.

dld 1sht 094 rgb 300dpi v4

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  The Mandalorian sezon 2. - zobaczcie oficjalną zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.