Domek na szczęście – nowy serial trafia do Polsat Box Go

}

Data: 13 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Domek na szczęście to nowa komediowa produkcja, która od dziś dostępna jest w serwisie Polsat Box Go. W pełnym dobrego humoru i pozytywnej energii formacie w rolach głównych Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Zawierucha, Magdalena Stużyńska-Brauer, Robert Wabich, Mariusz Drężek czy Olga Bończyk.

To zabawna i pełna przewrotnych sytuacji opowieść o młodym małżeństwie – Bartku (Rafał Zawierucha), ustatkowanym pracowniku banku, i jego żonie Mariannie (Barbara Kurdej-Szatan), influencerce kochającej wielkomiejski styl życia oraz ich psie Mumu. Po niespodziewanym zwolnieniu z pracy Bartek postanawia założyć farmę strusi. Przekonuje żone do przeprowadzki do małej wsi, aby spełnić ich marzenie o szczęśliwym, spokojnym domu za miastem.

W poznawaniu nowego, urokliwego środowiska wspierają ich życzliwi, aczkolwiek ciekawscy i wścibscy sąsiedzi Witek (Robert Wabich) oraz Kaśka (Magdalena Stużyńska-Brauer). Podczas zderzenia dwóch różnych światów – głośnej i kapryśnej stolicy oraz skromnej, ale niezwykle barwnej wioski dojdzie do wielu zabawnych sytuacji. Widzowie będą mogli przeżyć razem z bohaterami liczne przygody oraz doświadczyć nieoczekiwanych zwrotów akcji.

To serial, który pokazuje teoretycznie abstrakcyjne sytuacje, które w gruncie rzeczy mogą okazać się jednak absurdalnie rzeczywiste. Myślę, że każdy z nas doświadczył niektórych z nich i dzięki serialowi będzie mógł je zobaczyć z innej perspektywy. W tej produkcji oprócz komedii będzie też pokazana esencja piękna życia – mówi Rafał Zawierucha.

Myślę, że każdy tu odnajdzie trochę siebie. Będzie mógł się z nami pośmiać, przeżyć piękne chwile na wsi, wśród natury i zwierząt. Po prostu dobrze spędzić czas – dodaje Barbara Kurdej-Szatan.

Serial powstał na licencji ukraińskiej. Za reżyserię i adaptację scenariusza odpowiada Piotr Wereśniak. Na ekranie ujrzymy także Olgę Bończyk, Magdalenę Smalara i Annę Szymańczyk. Sezon liczy 20 odcinków.

Dziś w serwisie Polsat Box Go zadebiutowały dwa pierwsze odcinki serialu. Premiera kolejny po dwa co piątek.

ZOBACZ TEŻ  Kathy Bates powróci do American Horror Story w 8. sezonie

Źródło: Polsat

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.