Dom z papieru – ukończono zdjęcia do finałowego sezonu!

}

Data: 15 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix poinformował, iż zakończyła się produkcja piątego i zarazem finałowego sezonu serialu Dom z papieru. Produkcja ta to światowy hit.

Wpis z tą informacją opublikowany został na oficjalnym profilu platformy na Twitterze. Opatrzony jest zdjęciem z planu, na którym widzimy głównych bohaterów produkcji.

Fabuła Domu z papieru skupia się wokół grupy złodziei, którym przewodzi Profesor. Nosi on maskę Salvadora Dali i czerwony kombinezon, a członkom swojej drużyny nadaje imiona będące nazwami miast. W pierwszym i drugim sezonie główni bohaterowie napadają na hiszpańską mennicę, w której się zamykają i biorą zakładników. Akcja dwóch kolejnych serii rozgrywa się w Banku Hiszpanii, gdzie Profesor wraz z swoją ekipą muszą odeprzeć wrogów.

W serialu występują Álvaro Morte jako Professor, Úrsula Corberó jako Tokio, Itziar Ituño jako Lizbona, Pedro Alonso jako Berlin, Alba Flores jako Nairobi, Miguel Herrán jako Rio, Jaime Lorente jako Denver, Esther Acebo jako Sztokholm, Darko Perić jako Helsinki i Paco Tous jako Moskwa.

Przypomnijmy, iż ze względu na wielką popularność tego serialu Netflix postanowił zrobić koreańską adaptację swojego hitu. Wersja ta składać ma się z 12 odcinków. Obsadę poprowadzą Yoo Ji-Tae jako profesor, Park Hae-Soo jako Berlin i Jun Jung-Seo jako Tokio.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  "Opowieści podręcznej" - 2 sezon zapowiada po polsku Yvonne Strahovski

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.