w

Dom z papieru sezon 4. – Netflix podał datę premiery!

dom z papieru maska dali

Już niedługo zapanuje chaos. Netflix ogłasza premierę 4 sezonu Domu z papieru prosto z Brazil Comic Con Experience.

Ogłoszenie daty premiery czwartego sezonu Domu z papieru było jedną z niespodzianek podczas CCXP (Brazil Comic Con Experience). Serial z nowymi odcinkami powróci na platformę już 3 kwietnia 2020 roku.

Tajemniczy mężczyzna o imieniu El Profesor planuje największy skok jaki kiedykolwiek sobie wyobrażał – przejęcie Królewskiej Mennicy Hiszpanii i ucieczka z 2,4 miliardem euro. Aby zrealizować ambitny plan, rekrutuje gang złożony z ośmiu osób o określonych umiejętnościach, które nie mają nic do stracenia. Rabusie mają trudności z przestrzeganiem ustalonych zasad i niejednokrotnie stają w obliczu niewspółpracujących zakładników, przemocy i izolacji, ale ostatecznie udaje im się osiągnąć swój cel i uciec z pieniędzmi. Jednak ich szczęście zostaje przerwane, gdy jeden z nich zostaje aresztowany, a zespół jest zmuszony do ponownego połączenia sił w celu realizacji bardziej ambitnego planu. Tym razem celem staje się Bank Hiszpanii.

Poniżej video z zapowiedzią.

Źródło: news prasowy za Netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wiedzmin serial nowe zdjecia

Wiedźmin otrzyma polski dubbing oraz lektora. Żebrowski ponownie w roli Geralta!

twdspinoff4

The Walking Dead: World Beyond – główni bohaterowie na własnych plakatach!