”Doktor Who” – tak prezentuje się Ncuti Gatwa jako nowy Władca Czasu

}

Data: 20 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których podziwiać możemy nowego aktora wcielającego się w Władcę Czasu. Tym razem bohatera tego portretować będzie Ncuti Gatwa.

Gatwa wciela się w piętnastego Władcę Czasu. Na opublikowanych fotografiach ma on na sobie stylowy brązowy strój w szkocką kratę. Na jednym ze zdjęć towarzyszy mu Millie Gibson, która portretuje nową partnerkę Doktora – Ruby Sunday.

fkmzkhzxeaal25y
fkmzkzixgae2efq

Premiera trzynastego sezonu Doktora Who zaplanowana jest na listopad 2023 roku. Pokryje się ona z obchodami 60. rocznicy serialu.

Niedawno ujawniono, że weteran serii David Tennant, powróci w trzech odcinkach specjalnych jako 14. Władca Czasu i dopiero wtedy Gatwa przejmie tą rolę po nim. Będzie to pierwszy czarnoskóry aktor, który wcieli się w tą kultową postać.

Showrunnerem nowej serii Doktora Who jest Russell T. Davies.

Źródło: Comingsoon / fot. Twitter

ZOBACZ TEŻ  HBO prezentuje świetny plakat ''The Last of Us''

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.