Doctor Who powraca z 13. sezonem!

}

Data: 11 października 2021

a

Kategorie: Newsy

BBC ogłosiło datę premiery trzynastego sezonu serialu Doctor Who, który nosi podtytuł Flux. Produkcja powróci już 31 października.

Nadchodzący sezon składać ma się z sześciu odcinków, a więc jego finał przypadnie na 5 grudnia. Będzie to ostatnia seria, w której w roli Trzynastego Doktora wystąpi Jodie Whittaker. Z serialu odejdzie także showrunner Chris Chibnall. Oboje mieli umowy podpisane na trzy pełne sezony. Nakręcone zostały także epizody specjalne, które przygotują nas na kolejnego doktora. Będą miały one swoje premiery w Nowy Rok, na początku 2022 roku i pod koniec 2022 roku.

Funkcję showrunnera w dalszej kontynuacji serialu Doctor Who obejmie Russell T. Davies. Kto wcieli się w Czternastego Doktora jeszcze nie wiadomo.

Poniżej pierwsza teaserowa zapowiedź, w której przerażona Doktor mówi o nadejściu Fluxa, kimkolwiek bądź czymkolwiek to jest.

Jest także plakat promujący produkcję.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Doctor Who sezon 12. – rozpoczęto prace na planie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.