DOC: W Twoich rękach – nowa medyczna propozycja zmierza na AXN

}

Data: 10 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja AXN przygotowała coś dla fanów medycznych seriali. Już za tydzień na jej antenie zadebiutuje włoski serial DOC: W Twoich rękach.

Głównym bohaterem serialu jest mieszkający na prowincji lekarz Clint „Doc” Cassidy, który obejmuje stanowisko w Westbury Clinic – niewielkiej nowojorskiej klinice. Doc to młody, wychowany w chrześcijańskim duchu kawaler z górzystego regionu w stanie Montana. Swoimi małomiejskimi wartościami i poglądami próbuje on zarazić z pozoru nieobeznaną z nimi społeczność.

Zajmie się on byłym lekarzem i szefem oddziału wewnętrznego szpitala Andrea Fanti, który stracił pamięć w wyniku postrzału w głowę. Nie pamieta nic z ostatnich 12 lat życia. Trafia na swój stary oddział, gdzie poddaje się rehabilitacji i zostaje asystentem swoich byłych stażystów. Czy budzący niegdyś postrach szef podoła nowej roli, w jakiej się znalał?

Premiera serialu DOC: W Twoich rękach już 16 czerwca 2021 roku na AXN.

Źródło: AXN

ZOBACZ TEŻ  Król – Canal+ przedstawia oficjalną zapowiedź swojej superprodukcji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.