Dobry Omen powróci latem 2023 roku!

}

Data: 10 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Po ponad trzech latach od premiery serialu Dobry Omen, platforma Amazon Prime Video ujawniła wstępny termin premiery drugiego sezonu.

Serial z nowymi odcinkami powróci latem 2023 roku. Do ról anioła Aziraphale’a i demona Crowley’a powracają Michael Sheen i David Tennant.

Dobry Omen opowiada o współpracy anioła i demona, którzy połączyli siły, aby powstrzymać nadchodzącą apokalipsę. Na Ziemi pojawili się już Czterej Jeźdźcy Apokalipsy, a to nie wróży nic dobrego. Nowi sojusznicy muszą jak najszybciej odnaleźć zaginionego Antychrysta, chłopca, który przypadkowo trafił na wychowanie do zwyczajnej rodziny.

Drugi sezon również składać będzie się z sześciu odcinków. Jego fabuła wyjdzie poza materiał źródłowy. Przybliży nam niesamowitą relację jaka połączyła anioła i demona. Oboje udaremnili apokalipsę i teraz wracają do łatwego i przyjemnego życia wśród śmiertelników. Niespodziewanie jednak zjawi się posłaniec z zaskakującą informacją. Tej dwójce niecodziennych przyjaciół przyjdzie rozwiązać zagadkę, która obejmuje całe niebo i piekło.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Ragnarok sezon 2. - pierwsza zapowiedź od Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.