DMZ – zwiastun serialu o desperackiej próbie odnalezienia swojego dziecka w czasie wojny

}

Data: 8 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma HBO Max prezentuje zwiastun czteroodcinkowego miniserialu DMZ, którego fabuła opiera się na komiksowej serii Briana Wooda i Riccardo Burchielli’ego.

W głównej roli Rosario Dawson, jako młoda kobieta mieszkająca w zdemilitaryzowanej strefie zwanej DMZ. Obejmuje ona cały Manhattan. Terenu tego nie można opuścić, ani się na niego dostać. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której to Stany Zjednoczone wyniszcza druga wojna domowa. Główna bohaterka pracuje jako lekarka w miejscowym szpitalu i wychowuje syna. Kiedy podczas ewakuacji zostaje rozdzielona ze swoim dzieckiem zrobi wszystko, aby odnaleźć chłopca.

Jeden odcinek DMZ wyreżyserowała Ava DuVernay, a trzy kolejne Ernest Dickerson. Scenariusz napisał Roberto Patino. Obsadę uzupełniają Benjamin Bratt, Freddy Miyares, Hoon Lee, Jordan Preston Carter, Venus Ariel, Jade Wu, Rey Gallegos, Agam Darshi, Juani Feliz, Mamie Gummer i Rutina Wesley.

Premiera DMZ 17 marca 2022 roku.

Źródło: Bloody Disgusting

ZOBACZ TEŻ  HBO Max w Polsce już 8 marca

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.