Disney+ w Polsce latem 2022 roku!

13 sierpnia 2021 | Newsy

Podczas niedawnej konferencji ogłoszono nareszcie datę wejścia do Polski platformy streamingowej Disney+. Serwis zadebiutować ma latem 2022 roku.

Informację taką podał Bob Chapek, szef Disneya. Poinformował także, iż to opóźnienie spowodowane jest m.in. skutkami jakie spowodowała pandemia COVID-19. Pierwotnie mówiło się o tegorocznym jesiennym debiucie streamera w Polsce.

Disney+ zadebiutował w październiku 2019 roku i od tego czasu powoli rozszerza swój zasięg. Pod koniec października serwis dostępny będzie w całej Japonii, a w połowie listopada trafi do Korei Południowej, Tajwanu i Hong Kongu.

Źródło: wirtualnemedia

ZOBACZ TEŻ  South Park - nowy sezon zacznie się od szkolnej strzelaniny

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram