Disney planuje serialową wersję ”Ucieczki na Górę Czarownic”

}

Data: 13 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Disney+ złożyła zamówienie na pilotażowy odcinek serialu Witch Mountain, opartego na filmach przygodowych zapoczątkowanych Ucieczką na Górę Czarownic. Na czele obsady stoi gwiazda Jurassic World – Bryce Dallas Howard, która wcieli się w kochającą matkę imieniem Audrey.

Ucieczka na Górę Czarownic to film z 1975 roku, którego fabuła opiera się na powieści Alexandra Key’a. Produkcja ta doczekała się dwóch niebezpośrednich kontynuacji, jednej w 1995, drugiej w 2009 roku. Oryginalny film opowiadał o rodzeństwie posiadającym niezwykłe moce. Kiedy dowiaduje się o nich pewien miejscowy biznesmen, dzieci stoją w obliczu niebezpieczeństwa.

Reboot od Disney ma być uwspółcześnioną wersją oryginalnej produkcji. Opowie on o dwóch nastolatkach, którzy odkrywają u siebie dziwne zdolności. Jednocześnie dowiadują się, że ich z pozoru senne miasteczko, wcale nie jest takie idylliczne, jak mogłoby się wydawać.

W obsadzie są także Isabel Gravitt jako Tia, Levi Miller jako Ben, Bianca Norwood jako Corey i Jackson Kelly jako Peter. Travis Fickett i Terry Matalas to producenci i scenarzyści pilota. Za kamerą stanie zaś Augustine Frizzell. Jeśli pilotażowy odcinek dostanie pozytywne opinie, to platforma zamówi cały sezon.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Mayfair Witches – Daddario na pierwszym wideo promującym serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.