Disney+ chce zrealizować serial na podstawie filmu Giganci ze stali

}

Data: 14 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Disney+ jest na wczesnym etapie prac na projektem mającym być serialową adaptacją filmu z 2011 roku Giganci ze stali i opowiadania Steel Rucharda Mathesona.

Akcja filmu toczy się w niedalekiej przyszłości, w której to ludzkich bokserów zastąpiły gigantyczne roboty sterowane przez człowieka. Były bokser wraz ze swoim synem w akcie desperacji naprawia starego, znalezionego na złomowisku robota, który okazuje się być robotem testowym. Jest on niezwykle wytrzymały i po odpowiednim przeszkoleniu staje się mistrzem.

Obecnie do serialu nie dołączył jeszcze żaden scenarzysta. Nie wiadomo więc jak wyglądać będzie koncept serii. Czy jej fabuła będzie podobna do tej z filmu czy zgoła zupełnie inna, a łączącym elementem będą tylko gigantyczne, walczące roboty?

Gdy tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, niezwłocznie Was poinformujemy.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead – sezon 6. potwierdzony! Zobaczcie też zapowiedź sezonu 5B!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.