Disney+ anuluje jeden ze swoich spin-offów Mandaloriana

}

Data: 24 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

W grudniu ubiegłego roku Disney ogłosił powstanie kilku spin-offów serialu Mandalorian. Jak się teraz jednak dowiadujemy jeden z nich zatytułowany Star Wars: Rangers of the New Republic nie jest już w fazie rozwoju.

Nie wiele było wiadomo na jego temat, oprócz tego, iż za produkcję odpowiadać mieli Jon Favreau i Dave Filoni, a główną rolę otrzymać miała Gina Carano w roli Cary Dune.

Powody zawieszenia tego projektu oficjanie nie zostały podane, ale z pewnością do tej dezycji przyczynił się fakt dotyczący usunięcia aktorki Carano w lutym tego roku z wszystkich projektów należących do Star Wars. Carano usunięto z zespołu Disneya po tym, jak jej komentarze dotyczące osób transpłciowych i odwołania do zagłady Żydów wywołały liczne kontrowersje.

Obecnie w produkcji są trzy spin-offy: The Book of Boba Fett, który jest już na etapie realizacji zdjęć, a jego premiera zaplanowana jest na grudzień, Ahsoka z Rosario Dawson i The Clone Wars.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Ludzie i bogowie – znamy datę premiery nowej wojennej produkcji TVP

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.