w

Kathy Bates już nie będzie na haju – koniec Disjointed

Disjointed
źródło: netflix

Netflixowy serial Disjointed (Rodzina w oparach) nie doczeka się drugiego sezonu. Historia, w której główną rolę gra oscarowa aktorka Kathy Bates jako Ruth Whitefeather Fieldman, opowiada o perypetiach ludzi, którzy wiecznie są na haju. Ruth wraz z dwudziestokilkuletnim synem oraz ochroniarzem zajmuje się prowadzeniem apteki z medyczną marihuaną.

Serial pomimo dobrego i młodzieżowego pomysłu nie może pochwalić się satysfakcjonującymi wynikami oglądalności. Netflix ze względu na małe zainteresowanie produkcji postanowił, że nie będzie kontynuował historii Ruth.

Producentem wykonawczym jest Chuck Lorre, który na swoim koncie ma wiele dobrych seriali komediowych, np. Teoria Wielkiego Podrywu lub Dwóch i pół. Niestety Disjointed nie okazał się jego kolejnym sukcesem.

Kamil Siegień

Napisane przez Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Grace and Frankie

Grace and Frankie powraca z 5. sezonem na Netflixa

Magicy

Magia powraca! Premiera trzeciego sezonu serialu Magicy już w marcu na SCI FI [komunikat prasowy]