Źródło: DC

Diane Guerrero w Doom Patrol!

Diane Guerrero, znana z serialu Orange Is The New Black, dołączyła do obsady nowego serialu Doom Patrol. Kogo zagra? Gdzie i kiedy będziemy mogli ją zobaczyć?

Doom Patrol
Źródło: DC

Serial Doom Patrol to produkcja oparta na komiksach DC, a ponadto spin-off serialu Titans. Zadebiutuje w przyszłym roku na nowej platformie DC Universe, a w niej zobaczymy właśnie Diane Guerrero jako Crazy Jane. Oprócz niej, bohaterami będą: Robotman, Negative Man i Elasti-Girl. Zjednoczy ich doktor Niles Caulder i to właśnie dzięki niemu bohaterowie będą chronić planetę przed wszystkim, co napotkają. Aktorka znana z OITNB wcieli się w rolę Crazy Jane, która w komiksach przedstawiona była jako osoba o aż 64 osobowościach, z których każda dysponowała własnymi mocami. Właśnie dlatego jest ona nie tylko najgroźniejszą z superbohaterów, ale również najbardziej niestabilną emocjonalnie.

Oprócz Doom Patrol, na DC Universe obejrzeć będzie można m.in.: Titans, Metropolis, Swamp Thing, Harley Quinn, czy Young Justice: Outsider. Czekamy więc na 2019 rok!

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.