Diane Guerrero w Doom Patrol!

}

Data: 31 lipca 2018

a

Kategorie: Newsy

Diane Guerrero, znana z serialu Orange Is The New Black, dołączyła do obsady nowego serialu Doom Patrol. Kogo zagra? Gdzie i kiedy będziemy mogli ją zobaczyć?

Doom Patrol

Źródło: DC

Serial Doom Patrol to produkcja oparta na komiksach DC, a ponadto spin-off serialu Titans. Zadebiutuje w przyszłym roku na nowej platformie DC Universe, a w niej zobaczymy właśnie Diane Guerrero jako Crazy Jane. Oprócz niej, bohaterami będą: Robotman, Negative Man i Elasti-Girl. Zjednoczy ich doktor Niles Caulder i to właśnie dzięki niemu bohaterowie będą chronić planetę przed wszystkim, co napotkają. Aktorka znana z OITNB wcieli się w rolę Crazy Jane, która w komiksach przedstawiona była jako osoba o aż 64 osobowościach, z których każda dysponowała własnymi mocami. Właśnie dlatego jest ona nie tylko najgroźniejszą z superbohaterów, ale również najbardziej niestabilną emocjonalnie.

Oprócz Doom Patrol, na DC Universe obejrzeć będzie można m.in.: Titans, Metropolis, Swamp Thing, Harley Quinn, czy Young Justice: Outsider. Czekamy więc na 2019 rok!

ZOBACZ TEŻ  Bastion Kinga doczeka się kolejnej adaptacji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Klaudia Kołodziejczyk

Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.