Diabelska gra – nowy serial kryminalny we wrześniu w FOX

}

Data: 19 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Wrzesień w FOX zapowiada się interesująco. Dla fanów tajemnic i kryminalnych dochodzeń FOX przygotował niespodziankę – premierę serialu Diabelska gra.

Stworzony na podstawie powieści Guido Maria Brera serial Diabelska gra opowiada historię Massimo – włoskiego bankowca, który pnie się po szczeblach kariery w londyńskim banku. Mimo kryzysu finansowego, który dotknął świat, Massimo dobrze sobie radzi i zyskuje tym sympatię swojego mentora Dominica Morgana. Sprawy komplikują się, gdy Massimo zostaje uwikłany w skandal finansowy. Długo wyczekiwany przez Massimo awans przypada innemu bankierowi – Edwardowi, który niedługo potem ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Massimo jest pewien, że ktoś próbuje go wrobić, a śmierć Edwarda jest związana z większą aferą, w którą zamieszany jest jego mentor.

O tym co, może zaskoczyć widzów serialu opowiada wcielający się w główną rolę Alessandro Borghi:

Na początku Dominic jest dla Massimo jak ojciec. Nieoczekiwana zmiana nastawienia Dominica następuje w przełomowym momencie i jest trudna dla Massimo. W serialu nie tylko skupiono się na wątkach finansowych i ukazaniu tego tajemniczego świata, ale również na dynamice pomiędzy Massimo a Dominiciem.

W serialu występują Alessandro Borghi (Massimo Ruggero), Patrick Dempsey (Dominic Morgan), Kasia Smutniak (Nina Morgan), Laila Costa (Sofia Flores), Malachi Kirby (Oliver Harris), Lars Mikkelsen (Daniel Duval), Pia Mechler (Eleanor Bourg), Paul Chowdhry (Kalim Chowdrey), Sallie Harmsen (Carrie Price) oraz Ben Miles (Edward Stuart).

Pierwszy odcinek  pełnego intryg i zwrotów akcji serialu pojawi się na antenie FOX już 14 września o godzinie 21:05. Kolejne emisje w każdy wtorek o godzinie 22:55. Serial składa się z 10 godzinnych epizodów.

Źródło: fox

ZOBACZ TEŻ  Rick i Morty sezon 4. - jest zwiastun i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.