Dexter sezon 9. – poznajcie nowe nazwiska w obsadzie

}

Data: 13 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak wiadomo rewelacyjny serial Dexter otrzymał swoje odnowienie. Marcos Siega wyreżyseruje jego dziewiąty sezon, a za produkcję odpowie stacja Showtime. Obecnie trwa kompletowanie obsady. Poznajcie nowe nazwiska, które dołączyły do obsady.

W nowym sezonie Dextera u boku Michaela C. Halla wystąpią Julia Jones, która wcieli się w Angelę Bishop, pierwszą indiańską szefową policji w jej mieście na północy stanu Nowy Jork, Johnny Sequoyah jako zuchwała i uparta córka Angeli, Alano Miller jako sierżant policji w Iron Lake i asystent trenera zapasów szkolnej drużyny oraz Jack Alcott jako Randall, jego postać odegra znaczącą rolę w życiu głównego bohatera.

Wcześniej angaż swój otrzymał Clancy Brown, który wcieli się w burmistrza Iron Lake i właściciela zajazdu ciężarów. Ma on być głównym czarnym charakterem tego sezonu.

Dziewiąty sezon Dextera składać się ma z dziesięciu odcinków. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem premiery nowej serii powinniśmy doczekać się jesienią tego roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Affair - co wiemy o 4 sezonie?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.