dexter

Dexter sezon 9. – poznajcie nowe nazwiska w obsadzie

13 stycznia 2021 | Newsy

Jak wiadomo rewelacyjny serial Dexter otrzymał swoje odnowienie. Marcos Siega wyreżyseruje jego dziewiąty sezon, a za produkcję odpowie stacja Showtime. Obecnie trwa kompletowanie obsady. Poznajcie nowe nazwiska, które dołączyły do obsady.

W nowym sezonie Dextera u boku Michaela C. Halla wystąpią Julia Jones, która wcieli się w Angelę Bishop, pierwszą indiańską szefową policji w jej mieście na północy stanu Nowy Jork, Johnny Sequoyah jako zuchwała i uparta córka Angeli, Alano Miller jako sierżant policji w Iron Lake i asystent trenera zapasów szkolnej drużyny oraz Jack Alcott jako Randall, jego postać odegra znaczącą rolę w życiu głównego bohatera.

Wcześniej angaż swój otrzymał Clancy Brown, który wcieli się w burmistrza Iron Lake i właściciela zajazdu ciężarów. Ma on być głównym czarnym charakterem tego sezonu.

Dziewiąty sezon Dextera składać się ma z dziesięciu odcinków. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem premiery nowej serii powinniśmy doczekać się jesienią tego roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Affair - co wiemy o 4 sezonie?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram