pixel

Przeczytano:

Dexter – pierwsza teaserowa zapowiedź 9. sezonu!

23 04 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Dexter Morgan powraca! Stacja Showtime, dla której po latach powstaje nowy dziewiąty sezon serialu Dexter, udostępniła pierwszą zapowiedź produkcji.

Odrodzenie Dextera zapowiedziane zostało jesienią ubiegłego roku. Nowa seria składa się z dziesięciu odcinków. Ich akcja rozegra się dekadę po wydarzeniach z finału ósmego sezonu. Tym razem Dexter cieplutką lokalizację w Miami, zamieni na zupełnie inne miasto, czy sądząc po teaserze będzie ono gdzieś na północy kraju?

Do roli powrócił oczywiście Michael C. Hall. Clyde Phillips ponownie objął stanowisko showrunnera. Nowa seria ma nie unikać trmatu kontrowersyjnego finału ósmego sezonu. Ma to jednak wszystko pozbierać i dać fanom taki finał na jaki zasłużyli.

Obecnie trwa jeszcze produkcja serialu. Jego premiera jesienią tego roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również