Dexter – pierwsza teaserowa zapowiedź 9. sezonu!

}

Data: 23 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Dexter Morgan powraca! Stacja Showtime, dla której po latach powstaje nowy dziewiąty sezon serialu Dexter, udostępniła pierwszą zapowiedź produkcji.

Odrodzenie Dextera zapowiedziane zostało jesienią ubiegłego roku. Nowa seria składa się z dziesięciu odcinków. Ich akcja rozegra się dekadę po wydarzeniach z finału ósmego sezonu. Tym razem Dexter cieplutką lokalizację w Miami, zamieni na zupełnie inne miasto, czy sądząc po teaserze będzie ono gdzieś na północy kraju?

Do roli powrócił oczywiście Michael C. Hall. Clyde Phillips ponownie objął stanowisko showrunnera. Nowa seria ma nie unikać trmatu kontrowersyjnego finału ósmego sezonu. Ma to jednak wszystko pozbierać i dać fanom taki finał na jaki zasłużyli.

Obecnie trwa jeszcze produkcja serialu. Jego premiera jesienią tego roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seria niefortunnych zdarzeń - trailer 3. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.