Dexter: New Blood – zobaczcie pełny zwiastun!

}

Data: 10 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Dexter Morgan powraca! Showtime opublikowało pełną zapowiedź dziewiątego sezonu serialu Dexter zatytułowanego Dexter: New Blood, który to powraca po latach starając się naprawić swoje bardzo niefortunne zakończenie.

Zwiastun podkreśla nową tożsamość Dextera, który jako Jim Lindsay zbudował nowe życie. Widzimy go 10 lat po wydarzeniach z finałowego odcinka 8. sezonu. Dexter stara się prowadzić jak najnormalniejsze życie, jednak sielanka zostanie zakłócona. W miasteczku pojawia się morderca i to na nowo rozpali w Dexterze jego głęboko skrytego Mrocznego Pasażera, w którego tym razem wcieli się siostra Dextera – Debra. Poznamy także relacje jakie łączą głównego bohatera i jego nastoletniego już syna Harrisona.

W rolach głównych powracają Michael C. Hall i Jennifer Carpenter. Oprócz nich w obsadzie są także Clancy Brown, Julia Jones, Michael Cyril Creighton, Alano Miller, Johnny Sequoyah, Jack Alcott, Jamie Chung i Oscar Wahlberg. Jako Trinity Killer powraca John Lithgow.

Premiera nowych epizodów już 7 listopada 2021 roku. Dziewiąty sezon składa się z 10 odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kwarantanna z serialami – top 3 klasyków

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.