Dexter: New Blood – Debra powróci jako nowy Mroczny Pasażer

}

Data: 26 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

O tym, iż w nowym sezonie serialu Dexter powróci Jennifer Carpenter wiadomo już od jakiegoś czasu. Nie było jednak powiedziane jak będzie wyglądać jej powrót. Ekipa podczas niedawnego TCA Press Tour zdradziła parę szczegółów na ten temat.

Debra nie powróci jako typowa postać, siostra Dextera. Będzie raczej jego wyimaginowanym Mrocznym Pasażerem. Zastąpi w tej roli Harry’ego, którego kodeksem do tej pory kierował się Dexter.

Dodatkowo ujawniono pierwsze zdjęcie, na którym widzimy dorosłego już syna Dextera – Harrisona. W tej roli Jack Alcott. Harrison po latach odnajduje swojego ojca, do którego czuje wielką urazę. Dexter będzie musiał włożyć dużo pracy w to, aby odzyskać syna i pokazać, że jest dobrym ojcem. Czy Harrison również odziedziczył po ojcu mordercze skłonności? Tego dowiemy się niebawem.

Premiera serialu Dexter: New Blood już 7 listopada 2021 roku na Showtime. Prawdopodobnie w Polsce produkcja dostępna będzie dopiero w przyszłym roku, kiedy zadebiutuje u nas platforma SkyShowtime.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dexter: New Blood - zobaczcie pełny zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.