Dexter – Michael Cyril Creighton dołącza do obsady

}

Data: 26 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Dziewiąty sezon Dextera dalej kompletuje swoją obsadę. Właśnie powiększyła się ona o aktora Michaela Cyrila Creightona, znanego z serialu Impersonalni czy Sprawa idealna.

Creighton wystąpić ma w aż siedmiu z zaplanowanych dziesięciu odcinków odrodzonego Dextera. Wcieli się w Freda Jr., sympatycznego właściciela sklepu Fred’s Fish & Game, który odziedziczył po swoim ojcu.

Oprócz niego w obsadzie powróci oczywiście Michael C. Hall. Swoje angaże otrzymali także Julia Jones, Johnny Sequoyah, Clancy Brown, Alano Miller i Jack Alcott. Clyde Phillips powraca jako showrunner, a Marcos Siega stanie za kamerą.

Akcja nowych odcinków rozgrywać będzie się dziesięć lat po wydarzeniach z finału ósmego sezonu. Wtedy to Dexter zaginął podczas huraganu Laura. Jednak okaże się, iż nie zginął, a żyje pod zmienionym imieniem i nazwiskiem z dala od Miami.

Premiera zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale na podstawie książek - zobacz te 4 propozycje

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.