Dexter – Marcos Siega wyreżyseruje nowe odcinki!

}

Data: 19 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Niedawno świat obiegła elektryzująca informacja o tym, iż popularny swego czasu serial Dexter otrzymał swój restart. Teraz wiemy już kto zajmie się reżyserią nowych odcinków o seryjnym mordercy mającym swój własny kodeks moralny.

Do reżyserowania powraca Marcos Siega, który miał okazję stanąć za kamerą dziewięciu odcinków oryginalnego serialu. Teraz wyreżyseruje sześć z zaplanowanych dziesięciu nowych epizodów. Do roli showrunnera powraca także Clyde Phillips.

Zdradzono szczegóły fabularne odrodzenia (niewielkie, ale zawsze coś). Akcja nowych odcinków rozgrywać będzie się dziesięć lat po wydarzeniach z finału ósmego sezonu. Wtedy to Dexter zaginął podczas huraganu Laura. Jednak okaże się, iż nie zginął, a żyje pod zmienionym imieniem i nazwiskiem z dala od Miami.

Jak mówi Phillips twórcy chcą dać fanom okazję do zapoznania się z drugim, lepszym finałem. Bowiem ten kończący oryginalną serię spotkał się z wielką dezaprobatą widzów serialu.

Zdjęcia do nowego Dextera rozpocząć mają się w 2021 roku, a premiera zaplanowana jest na jesień.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kwarantanna z serialami – top 3 klasyków

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.