Dexter – John Lithgow powróci jako Trinity Killer

}

Data: 29 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

W nadchodzącym nowym sezonie serialu Dexter pojawi się postać odgrywana przez Johna Lithgowa w czwartej serii. Aktor ponownie wcieli się w antagonistę Arthura Mitchella, znanego jako Trinity Killer.

Jak na razie nie znane są szczegóły jego powrotu. W ostatnim odcinku czwartej serii został on zdemaskowany i zaatakowany przez Dextera, Widocznie jednak twórcy znaleźli furtkę. Lithgow prawdopodobnie wystąpi w jednym odcinku nowej serii. W ciągu tego tygodnia ma pojawić się na planie w Los Angeles w celu nakręcenia swoich ujęć.

Dziewiąty sezon Dextera składać ma się z dziesięciu odcinków. Ich akcja rozegra się dekadę po wydarzeniach z finału ósmego sezonu, w którym to nie wiadomo było co stało się z głównym bohaterem. Ten jednak okazuje się, iż żyje, jednak już nie w Miami i pod zmienioną tożsamością.

Premiera serialu Dexter jeszcze w tym roku.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Kwarantanna z serialami – top 3 klasyków

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.