Detektyw

Detektyw sezon 3. – promo 4. odcinka

23 stycznia 2019 | Newsy

Kolejny, 4. odcinek nowego sezonu zadebiutuje na HBO w tą niedzielę – 27 stycznia, a już teraz stacja wydała nowy materiał promujący ten epizod zatytułowany The Hour and The Day.

Hays i West zauważają związek między lokalnym kościołem, a porwaniem dzieci Purcellów – 12-letniego Willa i 10-letniej Julii, do którego doszło w 1980 roku. Kiedy to detektywi tropią kolejnego podejrzanego, Woodard staje się celem samozwańczej grupy strażników stworzonej przez obywateli.

Fabuła trzeciego sezonu rozgrywa się w centrum hrabstwa Ozarks i opowiada o zbrodni, która przez trzydzieści lat nie została wyjaśniona. W tytułowej roli ponownie Mahershala Ali.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Detektyw - nowy, klimatyczny zwiastun 3. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy