Detektyw Murdoch – nadchodzi halloweenowy odcinek specjalny

}

Data: 29 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Tajemnicze znalezisko, deszcz meteorytów i zbliżający się koniec świata? Murdoch bada zjawisko astronomiczne mające dziwny wpływ na zachowanie jego znajomych i tragiczne konsekwencje dla całego Toronto. Halloweenowy wieczór to idealny czas, by dać się porwać intrygującej i niepokojącej historii, którą poznamy w odcinku specjalnym Detektywa Murdocha.

Już początkowe sceny udowodnią widzom, że twórcy przygotowali dla nich solidną porcję tajemniczych i niewytłumaczalnych zjawisk. Posterunkowy Henry Higgins patroluje uliczkę, gdy nagle na nocnym niebie pojawia się wielki meteor. Chwilę później odkrywa on dziwny obiekt przypominający…. kokon. Gdy próbuje przyjrzeć mu się z bliska, przedmiot pęka, a mężczyzna upada odepchnięty przez siłę niewiadomego pochodzenia.

Następnego ranka Murdoch, Ogden oraz Brackenreid dyskutują o deszczu meteorytów i  gorączkowych telefonach ludzi donoszących o zbliżającym się końcu świata. Z kolei Crabtree i Watts wyruszają, by zbadać zgłoszenie rolnika, który skarży się na zniszczenia spowodowane niecodziennym zjawiskiem pogodowym.

W drodze na miejsce posterunkowym towarzyszy złowieszcze przeczucie, że są obserwowani. Na farmie przyglądają się dziurze w dachu stodoły, przez którą przeleciał meteoryt. Crabtree wrzuca małą cegłę do głębokiego dołu w podłodze, która ląduje z hukiem, a po chwili zostaje odrzucona z powrotem. Coś znajduje się na samym dole i wyraźnie nie jest zadowolone z wizyty…

Halloweenowy odcinek specjalny Detektywa Murdocha to mrożący krew w żyłach seans pełen niecodziennych zjawisk. Premiera 31 października o 20:30 na kanale Epic Drama.

Źródło: informacja prasowa za Epic Drama

ZOBACZ TEŻ  The Dark Crystal: Age of Resistance – nowy zwiastun od Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.