Demi Moore w drugim sezonie antologicznego Konfliktu

}

Data: 19 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Po pięciu latach stacja FX zdecydowała się na nakręcenie drugiego sezonu antologicznego serialu Konflikt. Nowa seria opowie o postaci Trumana Capote.

W projekt zaangażowany jest oczywiście Ryan Murphy, który od dawna współpracuje z stacją FX. W jednej z głównych ról zobaczymy Demi Moore, która wcieli się w Ann Woodward, amerykańską tancerkę, modelkę i aktorkę radiową, która w 1955 roku została niesłusznie oskarżona o zamordowanie swojego męża.

Drugi sezon Konfliktu opowie o Trumanie Capote, w tej roli Tom Hollander. Mężczyzna przyjaźnił się z wieloma członkami nowojorskiej elity społecznej. Znajomości te zakończyły się wraz z opublikowaniem fragmentów jego niedokończonej powieści Answered Prayers, które to zdradzały brudne sekrety. Tekst napisany był tak, że nikt nie miał problemu z ustaleniem kogo dotyczą. Publikacja ta zniszczyła reputację Capote. Mężczyzna stał się pariasem amerykańskich salonów.

W obsadzie są także Diane Lane, Calista Flockhart, Naomi Watts i Chloe Sevigny. Gus Van Sant wyreżyseruje wszystkie osiem odcinków nowego sezonu Konfliktu. Jon Robin Baitz pisze zaś scenariusz i objął funkcję showrunnera.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  7 bohaterów drugoplanowych, którzy zasłużyli na własny serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.